Wzory frontów fornirowanych

aranżacje

Jesteśmy producentem mebli. W naszym zakładzie codzienne powstają meble fornirowane, w tym fronty – również na zamówienie klientów i firm. Prezentujemy wybrane wzory fornirowanych frontów, na przykładzie naszych mebli. Fronty meblowe w naszym zakładzie są realizowane w oparciu o typowe, najczęściej wybierane wzory, oraz o dedykowane fronty fornirowane, zgodnie z preferencjami klienta. Oferujemy zarówno seryjną produkcję frontów meblowych, jak i dla indywidualnego odbiorcy.

Fronty fornirowane do szafek

komoda-fornirowana

Ekonomiczna opcja odnowienia komody poprzez wymianę frontów, drzwiczek jak i szuflad. Użytkowanie komody najbardziej odbija się na frontach oraz blacie. Podczas gdy blat można ostatecznie ozdobić podkładkami, serwetą lub elementami dekoracyjnymi, uszkodzone fronty fornirowane komody wymagają wymiany. Wymiana frontów nie jest trudna, dzięki naszemu doświadczeniu możemy stworzyć mebel o nowym wyglądzie, przy zachowaniu tej samej kolorystyki.

Fronty kuchenne fornirowane

szafki-kuchenne-fornirowane-na-wymiar

Drzwiczki do szafek kuchennych fornirowane cieszą niesłabnącą popularnością. Dzięki szerokiemu wyborowi fornirów, z rodzimych gatunków drzew, jak i egzotycznych, możemy stworzyć kuchnię tradycyjną, minimalistyczną, nowoczesną, a nawet awangardową. Fornir nie jest przeszkodą w stworzeniu giętych drzwiczek do szafek kuchennych czy w formie witryny. Dzięki wielu możliwościom, jakie dają fronty meblowe na wymiar, kuchnia staje się prawdziwym sercem domu, bijąca w rytmie naszego ulubionego stylu wnętrzarskiego.

Fronty fornirowane gięte

giete-fronty-do-komody

Szlachetna odsłona frontu, dodająca meblom finezji. Precyzyjne formowanie frontu pozwala stworzyć produkt o wysokich walorach dekoracyjnych. Łukowo wygięta powierzchnia jest stosowana w wielu rodzajach mebli. Spotykane są w komodach, szafkach kuchennych, dużych szafach czy witrynach.

gięte fronty witryna

Gięte fronty na wymiar to dobra inwestycja, szczególnie jeśli aranżacja wnętrza czerpie z klasycznego stylu.

Fronty fornirowane z uchwytem frezowanym

Fronty-fornirowane-z-uchwytem-frezowanym

Stworzenie gładkiej powierzchni jest możliwe dzięki montażowi frontów bez uchwytów. Są one otwierane przy pomocy wyfrezowanego uchwytu, w górnej krawędzi frontu, który również jest wyłożony fornirem. Rozwiązanie to jest stosowane najczęściej w nowoczesnych kuchniach, gdzie pożądane są szafki bez widocznych uchwytów.

Zobacz: