Fronty meblowe fornirowane

Nowoczesne fronty fornirowane powstają poprzez nałożenie na powierzchnię frontu cienkiej warstwy skrawanego drewna. Dzięki zastosowanej technologii powstają fronty mdf fornirowane o znacznie wyższej trwałości niż drewniane szafki meblowe Przewaga, jaką mają fronty fornirowane nad meblami z litego drewna jest również widoczna w elastyczności wzornictwa. Poprzez odpowiedni proces skrawania drewna, fornirowane fronty szafek odznaczają się znacznie bardziej atrakcyjnym usłojeniem, bez ryzyka pojawienia się pęknięć w zmiennych warunkach klimatycznych. Dodatkowym atutem, którym mogą się pochwalić fronty fornirowane, to różnorodność wzorów, których nie spotkamy z ofercie frontów z drewna.

fronty-do-szafek-kuchennych-fornirowane

Fronty fornirowane na wymiar

Stylowe fronty fornirowane cieszą się dużą popularnością we wszystkich rodzajach mebli. Najczęściej są wybierane na drzwiczki do szafek kuchennych. Ciąg zabudowy kuchennej pozwala na duże możliwości aranżacyjne. Typowym wyborem na fronty mebli kuchennych jest jeden rodzaj forniru. Alternatywą jest rozróżnienie rodzaju forniru na fronty szafek podwieszanych od forniru dolnego ciągu szafek. Przy nietypowych szafkach ratunkiem są fronty kuchenne na wymiar, dzięki którym możemy wyprodukować dedykowane fronty do mebli, skrojone na miarę pomieszczenia.

fornirowane-fronty-kuchenne

Równie popularne fronty fornirowane są w ofercie drzwiczek do szafek łazienkowych. Zdecydowanie bardziej rozsądną decyzją są fronty mdf fornirowane do łazienki niż z litego drewna, gdyż wykazują się one wyższą odpornością na wilgotność. Poza tym, estetycznie wykonane drzwiczki do szafek w łazience, pokryte fornirem, pomogą zamienić pomieszczenie w stylowy pokój kąpielowy.

szafki-fornirowane-do-lazienki

Typowym wyborem na drzwi szafy są fronty fornirowane. Różnorodność wzorów pozwala uzyskać wygląd szafy tradycyjnej lub nowoczesnej, np. pokrytej fornirem z egzotycznego drewna.

fronty fornirowane do szafy

Dzięki doświadczeniu, jakim możemy się pochwalić jako producent, oferujemy produkt doskonałej jakości oraz o wysokich walorach estetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zobacz przykłady zastosowania: