Fronty kuchenne fornirowane

Jedne z najbardziej popularnych stylów kuchni są oparte o fronty fornirowane. Wysokiej jakości meble fornirowane do kuchni pozwalają na osiągnięcie atrakcyjnych walorów estetycznych pomieszczenia. Ciąg szafek kuchennych, poza funkcjonalnością, powinien być odporny na często skrajne warunki. W kuchni nierzadko panuje wysoka wilgotność powietrza. Obecność czajnika postawionego blisko ściany szafki lub niewłaściwa cyrkulacja powietrza naraża fronty do szafek na odkształcenia. Dlatego rozsądnym wyborem są fronty szafek kuchennych mdf, które charakteryzują się o wiele lepszą trwałością niż szafki kuchenne z litego drewna.

fronty-kuchenne-fornirowane

Meble kuchenne fornirowane

W kuchni sprawdzają się fronty mdf fornirowane, gdyż nie tylko pozwalają uzyskać taki sam efekt jak tradycyjne fronty kuchenne, ale również mogą wprowadzić egzotyczną stylistykę. Liczne wzory frontów kuchennych uwzględniają, poza rodzimymi gatunkami drzew, wybarwienia drzew z innych kontynentów. Są one chętnie wybierane na nowoczesne fronty mebli kuchennych. Miłośnicy tradycyjnej kuchnia sięgają z kolei po fornir dąb naturalny, o szlachetnym usłojeniu.

drzwi-do-szafek-kuchennych-fornirowane

Prawidłowo wykończone fronty do szafek kuchennych powinny mieć dopasowane stylistycznie uchwyty oraz nowoczesne zawiasy zapewniające komfort użytkowania. Aby mieć pewność, że drzwiczki do szafek kuchennych są wysokiej jakości, warto sprawdzić, czy za usługę  odpowiada doświadczony producent frontów kuchennych.

kuchenne-fronty-fornir

Od ponad 19 lat produkujemy fronty kuchenne na wymiar, nie tylko do naszych wyrobów, ale również dla renomowanych producentów mebli, architektów wnętrz oraz osób prywatnych. Jako producent frontów meblowych szczycimy się doskonałą opinią, która jest poparta stabilnym wzrostem firmy. W naszym zakładzie i biurze pracują doświadczeni pracownicy, którzy regularnie projektują i produkują fronty do mebli w typowych i mniej typowych wymiarach. Z nami stworzysz niepowtarzalny klimat kuchni, a fronty szafek będą prawdziwą ozdobą pomieszczenia.

Zobacz: