Fronty kuchenne

NORDICAN

Oferujemy

Fronty Kuchenne

front do kuchni

Fronty kuchenne przeważnie wykonywane są grubości 18 mm. Jest to istotny element naszych kuchni, ponieważ nadają charakter całemu wnętrzu. W kuchni musimy się czuć jak u siebie a fronty są idealnym elementem wystroju wnętrza aby to sprawić.

W polskich kuchniach królują fronty w stylu klasycznym. Ostatnie lata lekko zmieniają trend, ponieważ wielu klientów wybiera nowoczesne gładkie fronty lakierowane na wysoki połysk. Mimo to klienci w większości kierują się praktycznymi względami i wybierają fronty klasyczne w pół-połyskach i matach.

fronty kuchenne

Jakie fronty do kuchni?

Z każdego miejsca w Twojej kuchnifronty będą elementem, który najlepiej widać. Muszą znosić tłuste ręce, rozlane jedzenie i ciepło podczas gotowania. Ponadto są one otwierane i zamykane – a czasem nawet mocno trzaśnięte – w sposób rutynowy i codzienny. Często, wymiana frontów kuchennych jest jednym z najprostszych sposobów na zmianę zmęczonej kuchni.

Reszta kuchni może być wolna od zużycia, więc wymiana drzwi szafek kuchennych jest dobrym sposobem na wprowadzenie nowego życia w tym, co mogło stać się starym i zmęczonym pomieszczeniem. Modernizacja całych mebli może być kosztowna. Ale jeśli po prostu szukasz stylowych, nowych frontów kuchennych, możesz dokonać natychmiastowych ulepszeń, nie niszcząc domowego budżetu.

Warto zastanowić się nad rodzajami frontów szafek kuchennych, które sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się lepiej. Różne wzory drastycznie zmienią wygląd Twojej kuchni. Możesz zdecydować się na tradycyjne style, jeśli chcesz odtworzyć atmosferę angielskiej wiejskiej chaty, lub możesz wybrać bardziej współczesną trasę z płaskim panelem i błyszczącymi wzorami.

fronty

Nasza firma oferuje fronty lakierowane do szafek kuchennych oraz fronty szuflad dla każdej wielkości i kształtu. Ta szeroka gama daje możliwość wyrażenia własnego stylu. 

Oferujemy konkurencyjne ceny, a także wysoki poziom obsługi klienta. Twoja satysfakcja jest naszą satysfakcją. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach. 

 

,,Od 2006 roku wykorzystujemy fronty firmy SEDIA w naszych projektach dlatego mogę polecić ten produkt jako sprawdzony również przez naszych klientów''
Agata Krawczyk
Designer LForm
,,Z firmą Sedia współpracuje od 2004 roku. Zrealizowaliśmy wspólnie setki projektów w wielu krajach europy - Polecam ja i moi klienci''
Marek Wojtaszek
Dyrektor Handlowy Topex S.A
,,Wykorzystujemy fronty firmy Sedia w większości naszych projektów. Nieustannie jesteśmy zadowoleni z jakości usług'
Piotr Mazur
Dyrektor Handlowy Wood'Box Sp. Z.o.o