Fronty szaf

Jeśli w kręgu Twojej uwagi jest nowoczesna stylistyka mieszkania, warto włączyć do projektu fronty do szaf lakierowane, które dają spektakularny efekt. Dzięki zastosowaniu trwałych lakierów i wysokiej jakości płyty mdf, fronty szaf do sypialni czy garderoby są nie tylko stylowe, ale również solidne.

fronty szaf

Fronty o dużych gabarytach dają duże możliwości aranżacyjne. Szafy lakierowe mogą być pokryte neutralnym kolorem, pozwalając na wtopienie się mebla w tło. Odważniejsze kreacje uwzględniają intensywne kolory, o matowym lub wykończeniu na wysoki połysk. Szczególnie te ostatnie, fronty na wysoki połysk, są chętnie montowane w szafach w nowoczesnej aranżacji, z nowoczesnym typem uchwytów, bez konieczności montażu gałek.

Fronty do wnękowych

Najbardziej popularne są fronty do szaf otwieranych, lakierowane. Dzięki frezowanie, odpowiednio dobranych uchwytom, jednolity kolor jest estetycznym tłem do perfekcyjnego wykończenia.

Jeśli obawiasz się, że fronty na wysoki połysk będą kłopotliwe w utrzymaniu w czystości, dobrym rozwiązaniem jest półmatowe wykończenie. Eleganckie, przyjemne w dotyku, dostępne w wielu kolorach, są szczególnie lubiane w stylizowanych projektach. Dodatkowe elementy dekoracyjne w postaci frezowań oraz uchwytów pozwalają stworzyć z mebla szafę w stylu angielskim czy skandynawskim.

fronty do szaf wnękowych

Aby fronty do szaf na wymiar były użytkowane bez uszkodzeń, warto zadbać o nowoczesne prowadnice do szuflad oraz zawiasy, które ograniczą zarysowania powierzchni. Rodzaj zastosowanego materiały na drzwi do szafy jest taki sam do każdego modelu, bez względu na to czy są to fronty do szaf wnękowych czy przesuwnych.

Pielęgnacja frontów lakierowanych ogranicza się do przetarcia ich bawełnianą szmatką.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wzorów frontów szaf.

Zobacz: