Fronty łazienkowe lakierowane

Fronty lakierowane gładkie odznaczają się dużą elegancją. Najczęściej są produkowane na wysoki połysk, jednak w łazience, gdzie wilgotność powietrza jest wyższa, fronty na wysoki połysk nie wyglądają korzystnie. Dlatego drzwiczki do szafek łazienkowych często są pokrywane półmatowym lakierem, na którym nie widać zaparowanej powierzchni.

szafki-lazienkowe-lakierowane

Nasza oferta lakierowanych frontów obejmuje nie tylko typowe wymiary, do nowych mebli, ale również dostosowane wymiarami do mebli nietypowych lub pomieszczeń. Najbardziej popularne fronty lakierowane do łazienki są gładkie, otwierane na dotyk. Innym stylem odznaczają się drzwiczki łazienkowe z uchwytem, który może zmienić wygląd całej szafki.

drzwiczki-do-szafek-lazienkowych-lakierowane

Wybierając drzwiczki łazienkowe, należy zastanowić się nad wykończeniem całej łazienki, gdyż zmiana mebli do łazienki często pociąga za sobą remont całego pomieszczenia.

fronty-do-szafek-lazienkowych-lakierowane

A jeśli drzwiczki łazienkowe będą pokryte wyraźnym kolorem, należy spodziewać się spektakularnej zmiany.

W naszym zakładzie produkujemy fronty w różnych wersjach. Wzory drzwiczek łazienkowych są często zbieżne z frontami kuchennymi, podobnie ich kolorystyka. Możemy również wykonać wzór frontu na zamówienie, w oparciu o rysunek lub zdjęcie dostarczone przez klienta.

fronty-lakierowane-lazienkowe

Poza pełnymi frontami, możemy wykonać drzwiczki wycinane, np. w wyciętym wzorem na środku. Dodatkową opcją są dekoracyjne frezowania – fronty lakierowane mogą być pokryte geometrycznym wzorem, podkreślając ich nowoczesny charakter.

Zobacz: