Fronty do szafek łazienkowych

fronty-do-szafek-lazienkowych

Łazienka w stylu skandynawskim, prócz minimalizmu oraz dominacji białego koloru, wyróżnia się szafkami. Stylowe fronty do szafek łazienkowych w stylu skandynawskim pozwalają na uzyskanie estetycznego wnętrza, które jest łatwe w aranżacji. Precyzyjnie wykonane fronty, z możliwością wyboru formy frezowania oraz wykończenia w postaci szerokiego wyboru uchwytów, to inwestycja na lata, która zadowoli każdego miłośnika stylu skandynawskiego.

Fronty łazienkowe

Oferujemy, poza drzwiczkami łazienkowymi na wymiar, gotowe fronty w standardowych wymiarach, również do popularnych modeli mebli łazienkowych. Nasze fronty łazienkowe są nie tylko atrakcyjnie wizualnie, spójne ze stylem skandynawskim, ale również dokładnie wykończone. To ważne, aby drzwiczki nie reagowały negatywnie w kontakcie z wilgotnym środowiskiem.

Fronty łazienkowe na wymiar

Stylistyka frontów do szafek kuchennych w stylu skandynawskim może dotyczyć frezowania, koloru, oraz konstrukcji. Najczęściej klienci decydują się na frezowanie drzwiczki w kolorze białym. Istnieje możliwość pokrycia frontów innym kolorem: spotykane są szare fronty łazienkowe w stylu skandynawskim oraz ecru. Ciekawym rozwiązaniem są lamelowe fronty (ażurowe fronty), często spotykane w tradycyjnych łazienkach w stylu skandynawskim, głównie w postaci szafek na ręczniki.

Zobacz: