Fronty kuchenne lakierowane

Serce domu powinno być urządzone z najwyższą dbałością o jakość i funkcjonalność. Aby meble służyły na długo, meble kuchenne lakierowane powinny pochodzić od doświadczonego producenta mebli. Nasza firma od 25 lat zajmuje się tematem mebli. Nie tylko je wytwarza w całości, ale również oferuje m.in. fronty lakierowane na wymiar, dla indywidualnego oraz hurtowego odbiorcy.

fronty kuchenne lakierowane

Produkowane przez nas fronty kuchenne lakierowane powstają z płyty mdf, która po pokryciu podkładem jest kilkakrotnie malowana nowoczesnym, ekologicznym lakierem. Oferujemy możliwość pokrycia jednolitym kolorem płaszczyznę frontu, jak połączenie dwóch kolorów. Typowo fronty lakierowane są pokryte kolorem z jednej strony – od wewnątrz są białe. Można również zamówić drzwiczki kuchenne pokryte kolorem z obu stron.

fronty lakierowane

Fronty kuchenne frezowane

W procesie wykończenia frontów kuchennych oferujemy pozostawienie powierzchni gładkiej, otwieranej przy pomocy wyfrezowanych uchwytów (fronty bezdotykowe), dekoracyjne wykończenie w postaci frezowania lub pokrycie lakierem na wysoki połysk.

gladkie fronty kuchenne

Jeśli chodzi o funkcjonalność, fronty lakierowane kuchenne są proste w utrzymaniu w czystości – do czyszczenia jest wykorzystywana bawełniana szmatka. Osoby, które obawiają się, że fronty na wysoki połysk łatwo ujawniają smugi oraz plamy, mogą zdecydować się na matowe wykończenie.

Aby drzwiczki kuchenne służyły na długo, warto również pamiętać o montażu zawiasów oraz prowadnic do szuflad, które ograniczą uszkodzenia frontów.

W naszej ofercie znajdują się wzory frontów lakierowanych gładkich, frezowanych, jak i stylizowanych. Do frontów lakierowanych zaliczamy również fronty w stylu angielskim czy skandynawskim, z charakterystycznym wykończeniem.

W naszym zakładzie znajduje się nowoczesna, ekologiczna lakiernia, dzięki której finalny produkt jest najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz możliwościami. Nasz projektant jest do Państwa dyspozycji.

Zobacz: