Fronty fornirowane do szafek łazienkowych

Dobrze zaprojektowane szafki łazienkowe na wymiar pozwalają o wiele lepiej wykorzystać niewielką przestrzeń, jaką często mamy do zagospodarowania. Estetycznie wykonane fronty mebli łazienkowych mogą optycznie polepszyć proporcje pomieszczenia. Ważne, aby fronty meblowe do łazienki były wykonane z materiałów odpornych na odkształcenia pod wpływem wilgoci. Aby fronty do szafek miały zwiększoną trwałość, w pomieszczeniu powinna być zamontowana efektywna wentylacja.

Przy zapewnieniu optymalnych warunków możemy zamontować takie same stylowe fronty do szafek łazienkowych, które mamy np. w przedpokoju, zachowując spójność stylistyczną mieszkania.

fronty-fornirowane-do-lazienki

Fronty łazienkowe fornirowane

Nowoczesne fronty do mebli łazienkowych w niczym nie ustępują frontom kuchennym. W przeciwieństwie do drewnianych drzwiczek, których materiał przez lata może się odkształcić, fronty mdf sprawdzą w łazience, gdyż ich struktura jest wysoce odporna na wilgoć. Jeśli chcemy odejść od dyktatury bieli, wzory frontów fornirowanych wniosą świeżość do łazienki, dzięki którym, przy umiejętnej aranżacji, pomieszczenie może stać się stylowym pokojem kąpielowym.

szafki-do-lazienki-fornirowane

W naszej ofercie mamy fronty łazienkowe fornirowane z drzew rosnących w naszej strefie klimatycznej oraz egzotyczne. Różnorodność wybarwień oraz usłojenia zachęca do stylistycznych i kolorystycznych eksperymentów. Na tle jasnej glazury, ciemne fronty szafek łazienkowych, w połączeniu z podświetleniem półek, wyglądają niezwykle gustownie. W mniejszych łazienkach jasne fronty z kolei nie zmniejszą optycznie przestrzeni.

W ofercie mamy gotowe fronty do szafek łazienkowych, również do popularnych modeli sieci meblowych. W przypadku mniej typowych szafek, nasz projektant przygotuje fronty łazienkowe na wymiar, z uwzględnieniem wszystkich parametrów pomieszczenia.

szafki-lazienkowe-fornirowane

Jako wieloletni producent frontów meblowych szczycimy się złożonymi realizacjami mebli, również pod naszą marką, pozytywnymi ocenami klientów oraz partnerów handlowych. Jesteśmy sprawdzonym partnerem, za którym stoi wiedza i doświadczenie.

Zobacz: