fronty do mebli

Firma SEDIA powstała w 1992 roku. Specjalizujemy się w produkcji mebli tradycyjnych, jak i w stylu skandynawskim, prowansalskim oraz angielskim. Wykonujemy meble na wymiar, w seryjnej produkcji, dla indywidualnego oraz hurtowego klienta. Dodatkowo projektujemy i produkujemy meble oraz fronty dla klientów komercyjnych.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowany zespół pracowników.

zaklad-produkcyjny-fronty     fronty-meblowe-producent

 

produkcja-frontow-meblowych     produkcja-szprosow-meblowych

Produkcja frontów meblowych
Produkcja frontów meblowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji mebli stylizowanych, mamy pewność, że nasze fronty skandynawskie, fronty do szafek kuchennych czy fronty fornirowane są sprawdzone w każdych warunkach. Przywiązujemy dużą wagę do stylu, dlatego nasze fronty do mebli podążają za najnowszymi trendami i są prawdziwą ozdobą kuchni czy sypialni.

Meble produkcji Sedia:

Front kredensu kuchennego     biala-komoda-fronty

Równoległą działalnością jest produkcja frontów meblowych dla firm i osób fizycznych. Oferujemy nie tylko seryjne wzory, ale fronty na wymiar dla konkretnej realizacji, projektowane na wyłączność klienta, produkowane w pojedynczych egzemplarzach.

Do dyspozycji klienta jest doświadczony zespół obsługi klienta, dział produkcji oraz projektant mebli, dzięki którym każde zamówienie jest realizowane z najwyższą starannością.

 

Wykonujemy meble i fronty do mebli m.in. dla:

Meblarnia   Sofy24   Sedia

 

Zapraszamy do świata stylizowanych frontów. Zaproś go do swojego domu. Jako doświadczony producent frontów meblowych, zapewniamy o wysokiej jakości produktu.