Fronty meblowe skandynawskie

Fronty meblowe w stylu skandynawskim nawiązują stylistyką do wzornictwa państw Europy północnej. Charakterystyczną cechą skandynawskich frontów do szafek jest, poza białym kolorem, proste i funkcjonalne wzornictwo. Nowoczesne, skandynawskie fronty do mebli, są wyjątkowo trwałe. W przeciwieństwie do materiałów drewnianych, fronty mdf nie odkształcają się tak łatwo. Poza tym, zastosowanie nowoczesnych lakierów nie dopuszcza do zmiany kolorów. Parametry te są bardzo ważne, szczególnie jeśli decydujemy się na białe fronty meblowe do szafek kuchennych, które często są narażone na zmiany temperatury czy wilgotności powietrza.

Kuchnia w stylu skandynawskim

meble-kuchenne-w-stylu-skandynawskim

Wybierając fronty do kuchni w stylu skandynawskim, możemy zamontować białe drzwiczki do szafek kuchennych, których elementem dekoracyjnym są frezowania, uchwyty lub zawiasy.

gladkie-fronty-kuchenne

Drugą możliwością są ażurowe fronty do mebli kuchennych. Białe lamelowe fronty, w zależności od sposobu ułożenia listewek, pozwalają m.in. na wymianę powietrza, co jest pomocne w przypadku niektórych produktów spożywczych.

Fronty w stylu skandynawskim

Skandynawskie wzornictwo wniosło również świeżość na fronty do szaf. Estetyczne wykonane fronty do szafek to inwestycja na lata, która sprawdzi się nawet po aranżacyjnych zmianach w pomieszczeniu. Na duże powierzchnie sprawdzonym rozwiązaniem są lamelowe drzwi do szafy oraz umiejętnie frezowanie, które optycznie wyrówna proporcję mebla.

biale-fronty-do-szafy

Mniejszy mebel, taki jak biała komoda, może mieć zamontowane fronty lakierowane gładkie, lub frezowane. Wysokie meble, jakie jak biała witryna, wyglądają atrakcyjnie, kiedy szklane fronty mają urozmaicone obramowanie, np. w formie krzyżaków.

Szprosy w stylu skandynawskim

Jako sprawdzony producent frontów meblowych, z ponad 19-letnim doświadczeniem, możemy zapewnić nie tylko o wysokiej jakości produktów, ale również o atrakcyjnym wzornictwie. Poza typowymi zamówieniami, takimi jak fronty meblowe na wymiar, wykonujemy również niestandardowe fronty mdf, podyktowane wymogami pomieszczenia czy preferencjami klienta.

Zobacz naszą ofertę, fronty do szafek w stylu skandynawskim: