Fronty do szaf

Fronty do szaf

Fronty do szaf w stylu skandynawskim pozwalają na uzyskanie stylizacyjnej odmiany wnętrza. Aby wysokie meble nie przytłaczały swoją wielkością, a stanowiły stylistyczne uzupełnienie wnętrza, warto zdecydować się na fronty w stylu skandynawskim. Fronty te cechuje minimalistyczne stylistyka, osiągnięta dzięki precyzyjnemu frezowaniu, z możliwością podniesienia walorów dekoracyjnych dzięki szerokiemu wyborowi uchwytów. Jeśli mają być to fronty do szaf otwieranych w stylu skandynawskim, mamy duże możliwości aranżacyjne. Poszukiwane fronty szaf do sypialni  w stylu skandynawskim mają uchwyty kapitańskie, muszlowe lub w formie pętli z naturalnej skóry.

fronty skandynawskie do szafy

 

 

Fronty do szaf wnękowych

Równie szerokie możliwości aranżacyjne mają fronty do szaf wnękowych, których drzwi są najważniejszym elementem dekoracyjnym. Ciekawe fronty szaf do zabudowy można znaleźć w kategorii frontów lamelowych, które znane również jako ażurowe. W zależności od techniki ułożenia listewek, wnętrze szafy może być odizolowane od zewnątrz lub z możliwością wymiany powietrza.

fronty przeszklone w stylu skandynawskim

Fronty do szaf przesuwnych

Inną stylistyką, narzuconą również z powodu konstrukcji, cechują się fronty do szaf przesuwnych. Choć rzadko spotykane są szafy przesuwne w stylu skandynawskim, to istnieje możliwość osiągnięcia zadowalającego efektu poprzez frezowanie litej powierzchni.

fronty ażurowe do szafy

Mimo iż tradycyjne fronty skandynawskie są białe, dajemy możliwość kolorystycznej odmiany.

fronty do szaf przesuwnych

W ofercie są również dostępne szare fronty w stylu skandynawskim, ecru, oraz w mniej standardowych kolorach. Wszystkie powyższe szafy oraz ich fronty powstały w naszym zakładzie produkcyjnym.

Zobacz: